Njoftim: Shiten Apartamente

Shiten 3 Apartamente dhe 1 Papafingo në zonën e Turizëm- Kanali i Cukës.

Apartamentet dhe Papafingua janë me sipërfaqe 100 m 2

Apartamentet janë të gjitha me pamje nga deti.

Apartamentet kanë Sallon, korridor dhe 2 dhoma gjumi

Apartamentet dhe Papafingua janë me hipotekë.

Cmimi 38 000 euro për Apartament.

Tel: 068 20 47 010.

Facebook Comments