Lajme

Rajoni, Vendi, Bota …

Shkojnë në Ksamil, pushimet e familjes fierake kthehen në tragjedi

Shkojnë në Ksamil, pushimet e familjes fierake kthehen në tragjedi »

26 Jul, 2017
AktualitetLajmeSaranda

Ditët që duhet të ishin relaksuese për një familje fierake në Jug të vendit, janë kthyer në një tragjedi.

Familja nga Patosi i

Konflikt mes të rinjve – Një i vdekur dhe 2 plagosen në Borsh, arrestohen autorët

Konflikt mes të rinjve – Një i vdekur dhe 2 plagosen në Borsh, arrestohen autorët »

26 Jul, 2017
AktualitetHimaraLajme

Arrestohen tre autorët e dyshuar të vrasjes së ndodhur në Borsh të Himarës. Premtim Bega, 31 vjeçari banues i këtij fshati turistik humbi

Borsh, aksidentohet nga makina i mituri 7- vjeçar

Borsh, aksidentohet nga makina i mituri 7- vjeçar »

25 Jul, 2017
AktualitetHimaraLajme

Nje i mitur eshte aksidentuar nga nje automjet ne fshatin Borsh diten e diele.

Blute e Vlores bejne me dije se jane referuar

Sarandë – Policia kufitare ndihmon 12 persona në plazhin e krorëzës

Sarandë – Policia kufitare ndihmon 12 persona në plazhin e krorëzës »

25 Jul, 2017
AktualitetLajmeSaranda

Sarandë

Më datë 25.07.2017 rreth orës 13.00, salla operative e Kufirit Sarandë njoftohet nga shtetasi B.K., i cili sqaron se ndodhet në Krorëz

Operacioni – Arrestohen dy vëllezër në Delvinë, iu gjetën 4 kg kanabis në banesë

Operacioni – Arrestohen dy vëllezër në Delvinë, iu gjetën 4 kg kanabis në banesë »

25 Jul, 2017
AktualitetDelvinaLajme

Delvinë

Policia sekuestron 4 kg e 250 gramë lëndë narkotike Cannabis Sativa.

Policia arreston në flagrancë dy vëllezër, posedues të lëndës narkotike.

Vdekja e turistes ruse në Ksamil, zbardhet dosja ndaj të arrestuarit

Vdekja e turistes ruse në Ksamil, zbardhet dosja ndaj të arrestuarit »

23 Jul, 2017
AktualitetLajmeSaranda

Prokuroria e Sarandës kërkon caktimin e masës së sigurisë “arrest me burg” me afat 45 ditë, me qellim pritjen e aktit te ekspertimit,