Lajme

Rajoni, Vendi, Bota …

Ksamil: Policia shpëton pedalonin me 4 persona

Ksamil: Policia shpëton pedalonin me 4 persona »

18 Aug, 2017
AktualitetLajmeSaranda

Katër shtetas shqiptarë janë shpëtuar nga Policia Kufitare në Ksamil pasi mbetën të bllokuar në ujë se mjeti lundrues, tip pedalon nuk po

Sarandë: Futet të lahet në det, e moshuara humb ndjenjat dhe ndërron jetë

Sarandë: Futet të lahet në det, e moshuara humb ndjenjat dhe ndërron jetë »

18 Aug, 2017
AktualitetLajmeSaranda

Mëngjesin e sotëm një 74-vjeçare ka humbur ndjenjat dhe ka ndërruar jetë fill pasi ka rënë në kontakt me ujin e detit.

Ngjarja

Nisin hetimet – Dy të plagosur me thikë në Sarandë, njëri dërgohet urgjent në Janinë

Nisin hetimet – Dy të plagosur me thikë në Sarandë, njëri dërgohet urgjent në Janinë »

18 Aug, 2017
AktualitetLajmeSaranda

Dy persona të plagosur me thikë, njëri prej tyre në gjëndje të rëndë janë paraqitur në spitalin e Sarandës një orë pas mesnatës

Humb jetën një tjetër turist i huaj në Ksamil

Humb jetën një tjetër turist i huaj në Ksamil »

Një 66-vjeçar nga Polonia ka humbur jetën teksa ishte me pushime në bregdetin e Ksamilit. Nga informacionet e para të policisë bëhet e

Shkojnë në Ksamil, pushimet e familjes fierake kthehen në tragjedi

Shkojnë në Ksamil, pushimet e familjes fierake kthehen në tragjedi »

26 Jul, 2017
AktualitetLajmeSaranda

Ditët që duhet të ishin relaksuese për një familje fierake në Jug të vendit, janë kthyer në një tragjedi.

Familja nga Patosi i

Konflikt mes të rinjve – Një i vdekur dhe 2 plagosen në Borsh, arrestohen autorët

Konflikt mes të rinjve – Një i vdekur dhe 2 plagosen në Borsh, arrestohen autorët »

26 Jul, 2017
AktualitetHimaraLajme

Arrestohen tre autorët e dyshuar të vrasjes së ndodhur në Borsh të Himarës. Premtim Bega, 31 vjeçari banues i këtij fshati turistik humbi