Bota

Greqi – Dy shqiptarë kapen me 211 kg kanabis në makinë

Greqi – Dy shqiptarë kapen me 211 kg kanabis në makinë »

24 Apr, 2017
BotaLajme

Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar nga policia Helene pasi u kapën me një sasi prej 211 kilogramë kanabis. Sipas policisë shqiptarët u ndaluan

Butrinti “poker” ndaj Këlcyrës. Sarandiotët fitojnë pastër 4-0

Butrinti “poker” ndaj Këlcyrës. Sarandiotët fitojnë pastër 4-0 »

23 Apr, 2017
BotaLajme

Një lojë pa shumë histori ajo midis Butrintit dhe Këlcyrës pasi Sarandiotët vendosin diktatin që në fillim të lojës. Ajo që të bën

Greqi, fillon pajisja e emigrantëve me leje biometrike

Greqi, fillon pajisja e emigrantëve me leje biometrike »

23 Apr, 2017
BotaLajme

Nuk ka veçse pak javë që në Greqi ka filluar procesi i pajisjes së emigrantëve me leje qëndrimi biometrike. Emigrantët shqiptarë duken më

Janinë – Arrestohet 45-vjeçari grek, u kap me 37 kg kanabis nga Shqipëria

Janinë – Arrestohet 45-vjeçari grek, u kap me 37 kg kanabis nga Shqipëria »

22 Apr, 2017
BotaLajme

Një 45-vjeçar grek është arrestuar nga polica pasi u kap me një sasi droge që dyshohet se vinte nga Shqipëria.

45 vjeçarit iu

Greqi, arrestohet shqiptari me 24 kg kanabis në makinë

Greqi, arrestohet shqiptari me 24 kg kanabis në makinë »

21 Apr, 2017
BotaLajme

Një shtetas shqiptar është arrestuar mesditën e të premtes në Greqi. 43 vjeçari u ndalua në Komboti, 18 km larg

Greqi – Trafikuan 98 kg kanabis, arrestohen dy shqiptarë

Greqi – Trafikuan 98 kg kanabis, arrestohen dy shqiptarë »

19 Apr, 2017
BotaLajme

Policia greke ka arrestuar në dy operacione të ndryshme dy shtetas shqiptarë, dhe ka shpallur në kërkim një bashkatdhetarin e tyre.

Të tre