Aktualitet

Vlorë – Sekuestrohen 200 kg marijuanë, armë dhe fishekë

Vlorë – Sekuestrohen 200 kg marijuanë, armë dhe fishekë »

30 Sep, 2016
AktualitetLajme

Policia e Vlorës ka sekuestruar 200 kilogram Marijuanë, 2 armë zjarri automatik dhe 300 fishekë, ndërsa në pranga janë vënë dy autorët e