Show Biz

Horoskopi, e shtunë 29 tetor 2016

Horoskopi, e shtunë 29 tetor 2016 »

29 Oct, 2016
Show Biz

Dashi – Dite e jashtëzakonshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Çdo moment do jete

Gruas i shpërthejnë periodat lumë në mes të rrugës

Gruas i shpërthejnë periodat lumë në mes të rrugës »

25 Oct, 2016
LajmeShow Biz

Mjaft qytetarë të Londrës u gjenden përballë një situate të pazakonte, teksa një grua e re e veshur me shume stil, taka dhe

“Stresi” i shpëton burgut, Gjykata ia konverton

“Stresi” i shpëton burgut, Gjykata ia konverton »

7 Oct, 2016
Show Biz

Arkimed Lusha i njohur ndryshe edhe si Stresi, ka shpëtuar nga burgimi. Gjykata e Apelit ka konvertuar dënimin e një shkalle më sipër nga

Horoskopi, e premte 7 tetor 2016

Horoskopi, e premte 7 tetor 2016 »

6 Oct, 2016
Show Biz

Dashi – Fale ndikimit pozitiv te Venusit, jeta juaj ne çift do jete e jashtëzakonshme sot. Ne çdo moment do përjetoni emocione shume te veçanta