Sport

Gjithçka mbi sportin e Rajonit

Turi Ndërkombëtar i Çiklizmit nesër ndalet në Sarandë

Turi Ndërkombëtar i Çiklizmit nesër ndalet në Sarandë »

22 May, 2017
LajmeSarandaSport

Policia

Njoftim : Më datë 23.05.2017, në vijim të Turit Ndërkombëtar të Çiklizmit, organizuar nga Fedetata Shqiptare e Çiklizmit, ju bëjmë me dije

VJEN DOKUMENTARI “KUR LUANTE BUTRINTI”, DO TE SHFAQET ME 27 MAJ

VJEN DOKUMENTARI “KUR LUANTE BUTRINTI”, DO TE SHFAQET ME 27 MAJ »

18 May, 2017
LajmeSport

ME 27 MAJ, ORA 11.00, BEHET PROMOVIMI I DOKUMENTARIT “KUR LUANTE “BUTRINTI”, KUSHTUAR SPORTIT TË VOLEJBOLLIT T NË SARANDË, SI PERSONALITET I KËTIJ

Futboll: Butrinti dhe Oriku ndalen në barazim 0-0

Futboll: Butrinti dhe Oriku ndalen në barazim 0-0 »

7 May, 2017
LajmeSport

Butrinti dhe Oriku janë përballur në një takim ku të dyja ekipet nuk kishin objektiva. Kjo u ndje edhe gjatë

Butrinti fiton me përmbysje ndaj Skraparit 3-1

Butrinti fiton me përmbysje ndaj Skraparit 3-1 »

9 Apr, 2017
LajmeSarandaSport

Ekipi I Butrintit fiton me përmbysje ndaj Skraparit. Sarandiotët rrezikojnë  të  parët që  në  minutën e 7-të  kur Bazaj nga

Futboll: Butrinti – Luftëtari 1-2. Gjirokastritët shënojnë në fund

Futboll: Butrinti – Luftëtari 1-2. Gjirokastritët shënojnë në fund »

26 Mar, 2017
LajmeSport

Butrinti dhe Luftëtari zhvilluan një miqësore duke parë edhe ndalesën në kampionate. Kjo është e disata herë që këto ekipe

Futboll: Butrinti mund lehtësisht Tepelenën, shkon në kuotën e 26 pikëve

Futboll: Butrinti mund lehtësisht Tepelenën, shkon në kuotën e 26 pikëve »

19 Mar, 2017
LajmeSarandaSport

Ekipi I Butrintit merr një fitore të lehtë përballë Tepelenës. Sarandiotët e fillojnë mirë takimin kun ë minutën e 23’