Delvina

Mësoni çfarë ndodh në Delvinë

Operacioni – Arrestohen dy vëllezër në Delvinë, iu gjetën 4 kg kanabis në banesë

Operacioni – Arrestohen dy vëllezër në Delvinë, iu gjetën 4 kg kanabis në banesë »

25 Jul, 2017
AktualitetDelvinaLajme

Delvinë

Policia sekuestron 4 kg e 250 gramë lëndë narkotike Cannabis Sativa.

Policia arreston në flagrancë dy vëllezër, posedues të lëndës narkotike.

Delvinë- Arrestohen 2 shtetas, dyshohet se i vunë flakën malit

Delvinë- Arrestohen 2 shtetas, dyshohet se i vunë flakën malit »

19 Jul, 2017
AktualitetDelvinaLajme

Delvinë

Policia ndalon dy shtetas të cilët dyshohen se janë autorë të diegies së një sipërfaqe të gjerë toke në fshatin Kalasë të

Delvinë: Po kontrollonin për kanabis, plagoset një punonjës policie

Delvinë: Po kontrollonin për kanabis, plagoset një punonjës policie »

Një punonjës policie është plagosur në shpatull dhe kokë, pasi është rrëzuar në një zonë të pyllëzuar gjatë një aksioni policie antikanabis.

Gjatë

‘Kandidatët e PS po blejnë vota bashkë me policinë’, reagon Policia: Gënjeshtër

‘Kandidatët e PS po blejnë vota bashkë me policinë’, reagon Policia: Gënjeshtër »

Policia e Vlorës

Sqarim:

Në lidhje me prononcimin e bërë nga Subjekti Politik LSI, dega Sarandë, ku sipas tyre Subjekti Politik PS është

Delvinë: I vjedh aparatin celular 52-vjeçares arratohet i riu

Delvinë: I vjedh aparatin celular 52-vjeçares arratohet i riu »

18 Jun, 2017
AktualitetDelvinaLajme

Policia ka arrestuar në flagrancë Ervin Muça, 27 vjeç, banues në Delvinë. Policia ka bërë arrestimin e tij pasi ky shtetas ditën e djeshme

Delvinë- Vetëplagoset me thikë, dërgohet me helikopter në Tiranë 20-vjeçari

Delvinë- Vetëplagoset me thikë, dërgohet me helikopter në Tiranë 20-vjeçari »

14 Jun, 2017
AktualitetDelvinaLajme

Delvinë

Rreth orës 08:25, në lagjen “L.Malo” Delvinë, dyshohet se është vetëplagosur me mjet prerës në banesën e tij, shtetasi A.H., 20 vjeç.