Konispoli

Mësoni çfarë ndodh në Konispol

Nga Konispoli – Gjiknuri: Vendi ka nevojë për rotacion normal politik

Nga Konispoli – Gjiknuri: Vendi ka nevojë për rotacion normal politik »

“Një qeveri e zgjedhur nga populli largohet vetëm me votat e popullit”. Ky është komenti i ministrit të Energjisë Damian

Kapet në Qafë-Bot 52 kg kanabis, në kërkim autorët

Kapet në Qafë-Bot 52 kg kanabis, në kërkim autorët »

Sarandë

Policia Kufitare ka sekuestruar 52 kg lëndë narkotike e dyshuar e llojit Cannabis Sattiva, në Qafë Bot, Sarandë !

Më datë 04.04.2017,

Aksident me pasojë vdekjen në Janjar

Aksident me pasojë vdekjen në Janjar »

Sarandë

Informacion paraprak

Rreth orës 08:05, në fshatin Janjar ka ndodhur një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një shtetasi.

Ngjarja ka ndodhur

Konispol: I vjedhin banesën, i marrin lekë bizhuteri e aparat fotografik

Konispol: I vjedhin banesën, i marrin lekë bizhuteri e aparat fotografik »

Komisariati i Policisë Sarandë Më datë 05.02.2017, në Konispol, është konstatuar vjedhja e banesës së shtetases F.K, vjeç 37, ku kanë marrë disa

Qafë – Botë: Tentojnë të kalojnë drogë në kufi, arrestohen

Qafë – Botë: Tentojnë të kalojnë drogë në kufi, arrestohen »

Qafë -Botë Sarandë

Policia Kufitare godet një tjetër tentativë për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike.

Bllokohet dhe sekuestrohet një automjet me 45 kg

Konispol: E godet me shkop për motive pronësie, Proçedohet 37-vjeçari

Konispol: E godet me shkop për motive pronësie, Proçedohet 37-vjeçari »

Komisariati i Policisë Sarandë Më datë 17.10.2016, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë, për shtetasin E.L, vjeç 37, banues në Konispol,