Njoftime #

Njoftim Punësimi: Hotel “Butrinti”

Njoftim Punësimi: Hotel “Butrinti” »

6 Jun, 2017
NjoftimeNjoftime #

Hotel “Butrinti” kërkon të punësoj pastruese hoteli, picier si edhe ekonimiste financiere.

Të interesuarit të paraqiten pranë hotel “Butrinti”

Ju

Njoftim punësimi- Kërkohet banakier dhe kamarier

Njoftim punësimi- Kërkohet banakier dhe kamarier »

Kompania e karburanteve Kastrati sh.p.k me adresë në Qafë-gjashtë Sarandë kërkon të punësoj banakier ose kamarier me turn 8 orarsh. Paga e kënaqshme

Njoftim – Hotel “Mediterrane”

Njoftim – Hotel “Mediterrane” »

21 Mar, 2017
NjoftimeNjoftime #

Hotel “Mediterrane” kërkon të punësojë

Recepsionist /e

Banakier /e

Kamarier /e

Pastruese

Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e tel

Shitet Kamer Sony 8 milimetër

Shitet Kamer Sony 8 milimetër »

10 Mar, 2017
NjoftimeNjoftime #Shes

Kamera është në gjendje perfekte dhe nuk është e përdorur.

Kamera shitet bashkë me karikusat, Bateritëdhe mikrofoni.

Kamera Shitet për arsye mospërdorimi

 

Shitet Alfa Romeo 147 1.9 JTD, viti 2003

Shitet Alfa Romeo 147 1.9 JTD, viti 2003 »

10 Mar, 2017
NjoftimeNjoftime #

Shitet Alfa Romeo 147 1.9 JTD. Makina ka vit prodhimi 2003.

Të gjitha shërbimet janë të bëra.

Sallon Lëkure

Autopilot

6 marsha

Klimatronic

Njoftim: Saranda treg kërkon dy punonjëse

Njoftim: Saranda treg kërkon dy punonjëse »

2 Feb, 2017
NjoftimeNjoftime #

“Saranda Treg” kërkon dy punonjëse.

Të interesuarat duhet të kenë eksperiencë në shitje.

Të zotërojnë mirë kompjuterin.

Të zotërojnë gjuhën angleze.

Kontaktoni nr