Shes

Kërkoj të Shes

Njoftim: Shiten Apartamente

Njoftim: Shiten Apartamente »

18 Apr, 2017
NjoftimeShes

Shiten 3 Apartamente dhe 1 Papafingo në zonën e Turizëm- Kanali i Cukës.

Apartamentet dhe Papafingua janë me sipërfaqe 100 m 2

Apartamentet janë

Shitet Kamer Sony 8 milimetër

Shitet Kamer Sony 8 milimetër »

10 Mar, 2017
NjoftimeNjoftime #Shes

Kamera është në gjendje perfekte dhe nuk është e përdorur.

Kamera shitet bashkë me karikusat, Bateritëdhe mikrofoni.

Kamera Shitet për arsye mospërdorimi

 

Shitet Renault Scenic

Shitet Renault Scenic »

27 Nov, 2016
NjoftimeShes

Shitet Renault Scenic

Vitii prodhimit 2002

Me kondicioner, ABS, Xhama Elektrik. Vaj filtra të ssapo ndërruar

Dokumentat e paguara deri në Shtator 2017

SHES APARTAMENTE

SHES APARTAMENTE »

14 Oct, 2016
NjoftimeShes

Gllava LBC

Shet Apartamente 1+1. 2+1. 3+1 me pamje nga deti.

Lenci: 0693117683

Shes Toyota Landcruiser

Shes Toyota Landcruiser »

Toyota LandCruiser Prado. Nuk i kalon 2982cc (taksa te lira). Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. Dokumenta te rregullta deri ne shkurt

Shes Makinë

Shes Makinë »

4 Oct, 2016
NjoftimeShes

Dokumenta te rregullta. Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. Viti 2001, Clasic, Manual me 6 marsha. Makina shume pak e perdorur sepse